...halo, dostava zvuka, što želite naručiti?

nedjelja, 14. kolovoza 2011.

ŽMNK K.L.U.B. vs. PAUK @ Navijačko Srce (Galerija)

ŽMNK (žensko-muški nogometni klub) K.L.U.B. u sastavu: Marta Matek, Ena Pisac, Tena Kelava, Dijana Rendulić, Mateja Jurlina, Lana Jurkin, Ivan McMatković, Ivan Šišuljak, Matija Nemec, Boris Brkić, Ivan Mandić, Marko Nemec i izbornik Boris Mandić jučer odigrao je svoju prvu utkanicu u sklopu humanitarnog turnira Navijačko Srce protiv udruge PAUK. Sudac i Publika su nam bili 7. i 8. igrač te su ostali oduševljeni „tehnikom“ naših žena no to nije bilo dovoljno da Pauk već u prvom poluvremenu zabije ne spremnom Brkiću i povede sa 1:0. Osim stiptiza Pisca i Kelave, vrlo lošeg golmana, Rendulćeveg rašpanja noktiju u tuđem šernajtercu prvo poluvrijeme je završilo bez zamječenijih poteza. Nakon par oštrih riječi izbornika Mandića u drugo poluvrijeme uzlazimo ozbiljnije i već na samom početku MekMatković zabija spektakularni gol za izjednačenje. Nakon slavlja tzv. tehnikom vrpe na pola terena u koju su se priključili i ljudi iz publike nastavljamo dalje. Osim nekoliko sjajnih dodavanja i probijanja po bokovima ženskog djela ekipa u anale je ušao i šut Šišuljaka sa 10tak metara koji pogodio desnu stativu te se odbila u lijevu pa u desnu pa u lijevu pa u desnu i nakon 5 min odbijanja od stative lopta ipak ne ulazi u gol! Tekma završava za 1:1 i prelazimo na izvođenje penala. Nakon izvođenja penala ostali smo poraženi jer je ženski dio ekipe zakazao u izvođenju istih, točnije Jurlina je ovlaš otpucala preko gola, Pisac je pogodila stativu, Rendulić je kulerski bez zaleta pokušala prevariti golmana te se jedva dopucala do gola. Dok su Matek i Kelava razvalili Žagara na golu pogodivši u lijeve i desne rašlje! Bez obzira na poraz atmosfera u ekipi je ostala pozitivna i nastavljamo dalje sa pripremam za sljedeću tekmu. Rutineri poput Nemeca i Mandića odigrali su bez prijekorno no ni to nije ipak bilo dovoljno za pobjedu. Valja još napomenuti da samo na tomboli osvojili dvije torbice za mobitel, TV karticu, pojeli 10 litara graha i dobili našu prvu Zahvalnicu za sudjelovanje u nekoj manifestaciji.